Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Czego dziś potrzebujesz?


  Dzięki naszemu doświadczeniu w energii słonecznej potrafimy optymalizować koszty energii, a nasi Klienci nie martwią się o swoje bezpieczeństwo energetyczne. Sprawdź, co zyskasz na naszej ofercie.

  Jakie rozwiązania przygotowaliśmy?


  Energia Solo


  Oferta skierowana jest do Klientów zainteresowanych zakupem zielonej energii elektrycznej rozliczanej w oparciu o standardowy cennik .

  Oferowana energia elektryczna sprzedawana do odbiorców pochodzi w znakomitej większości z odnawialnych źródeł energii.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości, zachowując przy tym sprawność obsługi klienta i minimum formalności.

  DLACZEGO WARTO?

  Zakup energii od Solare Energy to :

  Zaufany partner

  W ciągu zaledwie roku zrealizowaliśmy ponad 600 instalacji PV na terenie całej Polski, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podjęliśmy się takich wyzwań, jak instalacje pionowe oraz najwyżej położona instalacja w Polsce.

  Bezpieczeństwo Energetyczne

  Dzięki koncesji na obrót energią elektryczną i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od samego przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. Energii pomogą Ci dobrać produkt najbardziej dopasowany do wymagań Twojego domu.

  Sprawdzone komponenty

  W tworzonych instalacjach korzystamy ze sprawdzonych komponentów od światowych producentów. Zarówno konstrukcja, panele PV, ich produktywność oraz falowniki objęte są gwarancjami na wiele lat po zakończeniu montażu i uruchomieniu instalacji.

  Sprawdź FAQ


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami