Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Zostań członkiem naszej ekipy!


  Rozwiązania nowoczesnej energetyki dopasowane do Klienta. W naszej ofercie dla domu i firmy znajdują się usługi z zakresu montażu fotowoltaiki, sprzedaży energii elektrycznej, odkupu i sprzedaży energii.

  Współpraca

  Unikalna oferta na rynku energetycznym

  Projektujemy, montujemy i prowadzimy nadzór realizacji instalacji PV z certyfikowanych komponentów. W codziennej pracy zapewniamy elastyczność podczas wykonywanej realizacji oraz wspieramy proaktywne działania poprzez zgłaszanie uwag i sugestii.

  Współpraca z doświadczonymi specjalistami

  Dajemy szansę na rozwój młodym, a bardziej doświadczonym tworzymy przestrzeń do wdrażania nowych koncepcji i rozwiązań energetycznych. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanego zespołu koordynującego, działu projektowego oraz backoffice na każdym etapie realizacji.

  Atrakcyjne wynagrodzenie

  Jako pracodawcy zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie wyliczane na podstawie zamontowanych kW. Dodatkowo oferujemy możliwość wyboru warunków zatrudnienia w oparciu o preferowany rodzaj umowy.

  Szeroki pakiet benefitów

  Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego jako pracodawca zapewniamy dostęp do wachlarza benefitów takich jak Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, czy dofinansowanie do ubezpieczenia.

  Twoja ekipa - nasz sprzęt

  Wiemy jak ważny jest komfort pracy w zespole, dlatego w Solare Energy oferujemy opcje współpracy na zasadach ekipy własnej z naszym zapewnieniem wszystkich narzędzi i komponentów montażowych.

  Szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności

  Rynek energetyczny to jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra to podstawa naszej firmy, dlatego naszym pracownikom zapewniamy stały dostęp do szkoleń i kursów podnoszących ich umiejętności zawodowe.

  Dlaczego
  Solare Energy?


  • Indywidualny plan
  • Zadowoleni klienci
  • Farmy fotowoltaiczne
  • Gwarancja na lata
  • Bilans energii
  1:1

  Indywidualny bilansowania 1:1 i odkup 100% energii.

  10 000

  Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!

  1MW

  Mamy doświadczenie w budowaniu farm fotowoltaicznych do 1 MW

  30

  Nawet tyle lat gwarancji przysługuje produktywności paneli fotowoltaicznych .

  100%

  Sprzedawanej przez nas energii pochodzi z odnawialnych źródeł

  Co nas wyróżnia?

  W tworzonych instalacjach korzystamy ze sprawdzonych komponentów od światowych producentów. Zarówno konstrukcja, panele PV, ich produktywność oraz falowniki objęte są gwarancjami na wiele lat po zakończeniu montażu i uruchomieniu instalacji.

  Sprawdzone komponenty z gwarancją i dodatkowym ubezpieczeniem

  Jako jedyna spółka na rynku odpowiadamy za pełną obsługę energetyczną - od audytu technicznego, po montaż PV, ubezpieczenie, zgłoszenie dokumentacji, pełen serwis i bilansowanie energii. Wszystkie te usługi świadczymy jako jeden wykonawca, dzięki czemu gwarantujemy szybkość i jakość usługi.

  Wszystkie usługi energetyczne w jednym miejscu

  W swoim portfolio posiadamy realizacje instalacji o różnorodnej specyfice. Nasz zespół ma doświadczenie w instalacjach małych i dużych, budowaniu farm fotowoltaicznych, jak również w tworzeniu realizacji dla diecezji, parafii, a także instalacjach na gruncie, dachu płaskim oraz skośnym.

  Doświadczenie w różnorodnych instalacjach

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. energii pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany w 100% do Twoich potrzeb.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Solare Synergy


  WYJĄTKOWA OFERTA
  Inni mówią, my robimy.

  Jako jedyni na rynku, zapewniamy trzy usługi energetyczne w jednym produkcie:

  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji,
  • sprzedaż energii elektrycznej w czasie, gdy instalacja nie wytwarza energii.

  Dodatkowo gwarantujemy wsparcie w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę oraz pomoc ekspertów w dobraniu wielkości instalacji, odpowiedniej do zapotrzebowania na energię elektryczną.

  Masz pytanie?


  Nasza infolinia z chęcią Ci pomoże:

  Skontaktuj się z nami