Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Zamień energię w zysk!


  Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki i oferujemy naszym Klientom odkup nadwyżek energii wyprodukowanej w instalacji PV na konkurencyjnych zasadach.

  Co możemy Ci zaoferować?


  Mikroinstalacje


  Nadwyżkę energii z Twojej mikroinstalacji odkupimy po atrakcyjnych stawkach – dzięki czemu czas zwrotu z Twojej inwestycji znacząco się skróci.

  W ramach naszej oferty Solare Synergy możesz nie tylko zakupić instalację PV, ale również zapewnić sobie odkup energii. Zdecyduj się już dziś i zapewnij sobie pełną słoneczną synergię.

  Farmy fotowoltaiczne


  W ramach umowy na odkup energii wyprodukowanej na farmach Ty zapewniasz sobie stały dochód z inwestycji, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

  Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj o umowach PPA (Power Purchase Agreement) TUTAJ.

  Cable Pooling


  Oferta stworzona z myślą o Wytwórcach energii pochodzącej z wiatru, którzy są zainteresowani poszerzeniem posiadanych Źródeł Energii Odnawialnej o energię słoneczną.

  Dzięki opracowanemu systemowi przyłączania Paneli PV do istniejącej już sieci elektroenergetycznej, oba posiadane źródła energii odnawialnej działają ze sobą w symbiozie.
  Wyprodukowaną nadwyżkę energii odkupimy po atrakcyjnych stawkach, dzięki czemu czas zwrotu inwestycji znacząco się skróci, a zarobek stanie się realny.

  Co nas wyróżnia?

  W ciągu zaledwie roku zrealizowaliśmy ponad 600 instalacji PV na terenie całej Polski, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podjęliśmy się takich wyzwań, jak instalacje pionowe oraz najwyżej położona instalacja w Polsce.

  Zaufany partner

  Dzięki koncesji na obrót energią elektryczną i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości.

  Bezpieczeństwo Energetyczne

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od samego przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. Energii pomogą Ci dobrać produkt najbardziej dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Jak wygląda droga do Dobrej Energii z Solare Energy?


  Faza przygotowawcza

  Na tym etapie dokonujemy audytu technicznego i pomagamy w doborze wielkości instalacji fotowoltaicznej. W następnych krokach zajmujemy się projektem i wyceną instalacji oraz przygotowaniem jej zgłoszenia.

  Instalacja PV

  Korzystając z komponentów pochodzących od czołowych światowych producentów, nasze ekipy monterskie zajmują się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych.

  Usługi dodatkowe

  W ramach unikatowego produktu Solare Synergy zajmujemy się również zgłoszeniem dokumentacji w zakładzie energetycznym, a ponadto udostępniamy panel Klienta online oraz e-monitoring instalacji.

  Masz pytania dotyczące wybranej oferty?


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami