Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Czego dziś potrzebujesz?


  Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, dzięki czemu oferujemy naszym Klientom odkup nadwyżek energii elektrycznej w konkurencyjnych cenach. Sprawdź, co zyskasz na naszej ofercie

  Jakie rozwiązania przygotowaliśmy w zakresie instalacji PV?


  Mikroinstalacje


  Nadwyżkę energii z Twojej mikroinstalacji odkupimy po atrakcyjnych stawkach – dzięki czemu czas zwrotu z Twojej inwestycji znacząco się skróci.

  W ramach naszej oferty Solare Synergy możesz nie tylko zakupić instalację PV, ale również zapewnić sobie odkup energii. Zdecyduj się już dziś i zapewnij sobie pełną słoneczną synergię.

  Co nas wyróżnia?

  W ciągu zaledwie roku zrealizowaliśmy ponad 600 instalacji PV na terenie całej Polski, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podjęliśmy się takich wyzwań, jak instalacje pionowe oraz najwyżej położona instalacja w Polsce.

  Zaufany partner

  Dzięki koncesji na obrót energią elektryczną i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości.

  Bezpieczeństwo Energetyczne

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od samego przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi specjaliści ds. Energii pomogą Ci dobrać produkt najbardziej dopasowany do wymagań Twojego domu.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Jak podpisać umowę?

   

  Zastanawiasz się, jak to możliwe, że możesz zmienić sprzedawcę prądu bez wychodzenia z domu?
  Poniżej wyjaśniamy, jakie to proste!


  1. Wypełnij formularz dostępny poniżej.

   

  2. Poczekaj na kontakt naszego Doradcy, który przedstawi Ci ofertę przygotowaną idealnie pod Twoje potrzeby i możliwości.

   

  3. Po zaakceptowaniu warunków umowy otrzymasz komplet dokumentów i dalsze instrukcje.

   

  Masz pytania dotyczące wybranej oferty?


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.