Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  W Solare nadal zyskujesz więcej!


  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół opracował nowe, innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu Klienci bez zmian rozliczani są według systemu opustów. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci Solare Energy dalej korzystają z zalet bycia Prosumentem.

  Jak to działa?


  Prosument Solare Energy


  W Solare Energy nadal oferujemy dobrze znany system opustów prosumenckich. Prosument Solare Energy jako jedyny na rynku może magazynować i odbierać nadwyżki energii w bardzo opłacalnym systemie opustów.

  Dzięki systemowi rozliczania w ramach opustu Prosument Solare Energy zwolniony jest z uiszczania opłaty za energię oraz dodatkowej opłaty dystrybucyjnej za ponowne jej pobranie.

  W jaki sposób oszczędzasz?


  W zwykłym systemie panele fotowoltaiczne są inwestycją, która zwraca się po kilku latach. Nasz system prosumencki może zmniejszyć roczne rachunki za energię elektryczną nawet trzykrotnie, co zdecydowanie przyspiesza zwrot z inwestycji.

  Uniknij podwyżek cen energii elektrycznej i zapewnij sobie stałe i niezawodne źródło oszczędności dzięki naszemu Prosumentowi!

  INSTALACJA TO NIE WSZYSTKO

  Naszym klientom oferujemy dodatkowo

  Wsparcie

  w realizacji inwestycji - od początku do końca

  Pomagamy przy załatwianiu wszelkich formalności, podłączeniu do sieci OSD oraz dodatkowym ubezpieczeniu inwestycji.

  Pomoc

  w uzyskaniu finansowania na fotowoltaikę

  Pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności w uzyskaniu wsparcia finansowego na realizację instalacji PV.

  Solare

  Bilansowanie

  Oferujemy odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji fotowoltaicznej. Dzięki zastosowaniu metody Solare Bilansowanie, instalacja o większej mocy może stać się źródłem dodatkowego dochodu.

  Pewność inwestycji

  W ciągu zaledwie roku zrealizowaliśmy ponad 600 instalacji PV na terenie całej Polski, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podjęliśmy się takich wyzwań, jak instalacje pionowe oraz najwyżej położona instalacja w Polsce.

  Sprawdzone komponenty

  Realizujemy instalacje, korzystając ze sprawdzonych modułów od światowego producenta. Gwarantujemy 100% wydajności na długie lata.

  Własny serwis i ekipy monterskie

  Korzystamy z usług sprawdzonych i doświadczonych zespołów specjalistów. Posiadamy własne ekipy monterskie oraz serwis na wyłączność.

  ŚWIATOWY STANDARD W POLSKIM WYDANIU


  Panele Solare Sunova tworzone są przez międzynarodowego, doświadczonego producenta – Sunova Solar, które swoje rozwiązania dostarcza do ponad 30 krajów i współtworzy farmy PV o mocy nawet 8 MW.

  Gwarancja
  długotrwałej wydajności


  Potwierdzona jakość


  Sprawdź FAQ


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.