Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?


  Jesteś inwestorem i szukasz nowego źródła dochodu? Wydzierżawiając nieużywany grunt lub inwestując w farmę fotowoltaiczną, możesz cieszyć się przychodami z produkcji energii słonecznej przez długie lata. Sprawdź, co zyskasz dzięki naszej ofercie.

  Jakie rozwiązania przygotowaliśmy w zakresie instalacji PV?


  Solare In – mikroinstalacje i małe instalacje PV


  Realizujemy instalacje poniżej 50 kWp.

  Nasze niezawodne zespoły pomagają w dobraniu wielkości instalacji odpowiedniej do zapotrzebowania na energię elektryczną.

   Posiadamy również doświadczenie w montażu paneli na różnych stanowiskach – na dachach skośnych, płaskich, na gruncie.

  Instalacja pionowa lub w słabo dostępnym miejscu? Ze wszystkim sobie poradzimy!

  Solare In – elektrownie fotowoltaiczne oraz farmy PV


  Podejmujemy się realizacji instalacji o różnorodnych specyfikacjach.

  Posiadamy doświadczenie w budowie m. in. farm fotowoltaicznych.

   Zapewniamy pełne wsparcie zespołu zaczynając od przygotowania dokumentacji projektowej, uzyskania warunków zabudowy i przyłączenia, decyzji środowiskowej, przygotowania projektu, prac budowlanych i montażu, aż po uruchomienie, odbiór końcowy i zgłoszenie do OSD.

   Podczas realizacji prac Klient otrzymuje dostęp do platformy projektowej, gdzie na bieżąco może kontrolować aktualny status projektu.

  Solare Synergy – pełen pakiet rozwiązań


  Jesteśmy pionierami – jako jedyni na rynku zapewniamy trzy usługi energetyczne w jednym produkcie:

  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji,
  • pełne bilansowanie energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji PV.

  Solare Energy posiada koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dzięki temu możemy zaoferować wyjątkową w skali kraju usługę odkupu nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną.

  Cable Pooling


  Oferta została stworzona z myślą o Wytwórcach energii pochodzącej z wiatru, którzy są zainteresowani poszerzeniem posiadanych Odnawialnych Źródeł Energii o energię słoneczną. 

   Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej koncepcji, zapewniamy spersonalizowany projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz przyłączenie jej do już istniejącej sieci elektroenergetycznej.  Oferujemy także odkup wyprodukowanej energii.

  INSTALACJA TO NIE WSZYSTKO

  Naszym klientom oferujemy dodatkowo

  Wsparcie

  w realizacji inwestycji - od początku do końca.

  Oferujemy kompleksową obsługę przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z leasingiem, podłączeniu do sieci OSD oraz dodatkowym ubezpieczeniu inwestycji.

  Pomoc

  w uzyskaniu finansowania na fotowoltaikę.

  Wspieramy w dopełnieniu wszelkich formalności w pozyskaniu dofinansowania na realizację instalacji PV. Zapewniamy statusy realizacyjne wniosku na każdym jego etapie.

  Prosument Solare

  Nasz zespół opracował nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu Klienci bez zmian są rozliczani według systemu opustów, dzięki czemu mogą korzystać z zalet bycia Prosumentem.

  Możliwość bilansowania 1:1.

  Oferujemy odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji fotowoltaicznej. Dzięki zastosowaniu metod bilansowania 1:1, instalacja o większej mocy może stać się źródłem dodatkowego dochodu.

  Sprawdzone komponenty

  Realizujemy instalacje, korzystając ze sprawdzonych modułów od światowego producenta. Gwarantujemy 100% wydajności na długie lata.

  Własny serwis i ekipy monterskie

  Posiadamy własne ekipy monterskie oraz serwis na wyłączność. Gwarantujemy komponenty najwyższej jakości, ich bezpłatną naprawę lub wymianę komponentu na nowy w przypadku awarii.

  ŚWIATOWY STANDARD W POLSKIM WYDANIU

  Panele Solare Sunova tworzone są przez międzynarodowego, doświadczonego producenta – Sunova Solar, które swoje rozwiązania dostarcza do ponad 30 krajów i współtworzył farmy PV o mocy nawet 8 MW.

  Gwarancja długoterminowej wydajności

  
  

  Potwierdzona jakość


  Sprawdź FAQ


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   Używamy plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.