Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  OFERTA DLA FIRM I DOMÓW


  Rozwiązania nowoczesnej energetyki dopasowane do Ciebie. W naszej ofercie dla domu i firmy znajdziesz usługi z zakresu montażu fotowoltaiki, sprzedaży energii elektrycznej, odkupu i sprzedaży energii.

  Nasze produkty

  Solare In

  Montaż i realizacja instalacji PV. Projektujemy, montujemy i prowadzimy nadzór realizacji instalacji PV z certyfikowanych komponentów. Gwarantujemy obsługę dopasowaną w 100% do potrzeb naszych Klientów.

  Solare Synergy

  Trzy usługi energetyczne w jednym:
  • projekt i montaż instalacji PV
  • sprzedaż energii elektrycznej
  • bilansowanie handlowe 1:1

  Solare One

  Sprzedaż energii elektrycznej. Jako spółka posiadająca koncesję na obrót energią elektryczną zapewniamy Klientom stałe dostawy energii z odnawialnych źródeł w konkurencyjnej cenie.

  Bilansowanie 1:1

  W ramach kompleksowej obsługi oferujemy odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji fotowoltaicznej. Dzięki zastosowaniu naszych metod bilansowania 1:1, instalacja o większej mocy może stać się źródłem dodatkowego dochodu.

  Rozliczenia Prosument 4.0.

  Doświadczony zespół specjalistów Solare opracował nowe rozwiązanie, dzięki któremu Klienci bez zmian są rozliczani według systemu opustów. Dzięki temu dalej mogą korzystać z zalet bycia Prosumentem.

  Autoryzowany serwis paneli Solare Sunova

  Solare Energy jest jedynym autoryzowanym partnerem oraz punktem serwisowym dla paneli Solare Sunova. Dzięki temu gwarantujemy komponenty najwyższej jakości i gwarancję ich 100% wydajności.

  Dlaczego
  Solare Energy?


  • Indywidualny plan
  • Zadowoleni klienci
  • Farmy fotowoltaiczne
  • Gwarancja na lata
  • Bilans energii
  1:1

  Indywidualny bilansowania 1:1 i odkup 100% energii.

  10 000

  Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!

  1MW

  Mamy doświadczenie w budowaniu farm fotowoltaicznych do 1 MW

  30

  Nawet tyle lat gwarancji przysługuje produktywności paneli fotowoltaicznych .

  100%

  Sprzedawanej przez nas energii pochodzi z odnawialnych źródeł

  Co nas wyróżnia?

  W tworzonych instalacjach korzystamy ze sprawdzonych komponentów od światowych producentów. Zarówno konstrukcja, panele PV, ich produktywność oraz falowniki objęte są gwarancjami na wiele lat po zakończeniu montażu i uruchomieniu instalacji.

  Sprawdzone komponenty z gwarancją i dodatkowym ubezpieczeniem

  Jako jedyna spółka na rynku odpowiadamy za pełną obsługę energetyczną - od audytu technicznego, po montaż PV, ubezpieczenie, zgłoszenie dokumentacji w zakładzie energetycznym, pełen serwis i bilansowanie energii. Wszystkie te usługi świadczy tylko jeden wykonawca, dzięki czemu zyskujesz pełen komfort obsługi i gwarancję bezpieczeństwa.

  Wszystkie usługi energetyczne w jednym miejscu

  W swoim portfolio posiadamy realizacje instalacji o różnorodnej specyfice. Nasz zespół ma doświadczenie w instalacjach małych (poniżej 50 kWp) i dużych (powyżej 50 kWp), budowaniu farm fotowoltaicznych o mocy 1 MW, jak również w tworzeniu realizacji dla diecezji, parafii, a także na gruncie, dachu płaskim oraz skośnym.

  Doświadczenie w różnorodnych instalacjach

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. energii pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany w 100% do Twoich potrzeb.

  Obsługa na najwyższym poziomie firmy.

  Solare Synergy


  WYJĄTKOWA OFERTA
  Inni mówią, my robimy.

  Jako jedyni na rynku, zapewniamy trzy usługi energetyczne w jednym produkcie:

  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji,
  • sprzedaż energii elektrycznej w czasie, gdy instalacja nie wytwarza energii.

  Dodatkowo gwarantujemy wsparcie w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę oraz pomoc ekspertów w dobraniu wielkości instalacji, odpowiedniej do zapotrzebowania na energię elektryczną.

  Masz pytanie?


  Nasza infolinia z chęcią Ci pomoże:

  Skontaktuj się z nami