Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Dla wytwórców


  Interesuje Cię sprzedaż swojej energii lub rozbudowanie swojego portfolio instalacji? Solare Energy posiada rozwiązania nowoczesnej energetyki dopasowane do Ciebie.

  Rozwiązania dla właścicieli dużych instalacji fotowoltaicznych

  Odkup Energii z OZE

  Odkup wyprodukowanej energii w atrakcyjnym modelu cenowym
  ● Najkrótszy okres płatności na rynku (10 dni)
  ● Obsługujemy aukcje OZE i systemy FIT/FIP
  ● Odkup Praw Majątkowych
  ● Gwarancje i Świadectwa Pochodzenia

  Power Purchase Agreement (PPA)

  Umowa PPA (Power Purchase Agreement) jest długoterminową umową dostawy energii elektrycznej, dzięki której zajmiemy się odkupem produkowanej przez Ciebie energii. Określa ona między innymi: warunki na jakich będzie się odbywała sprzedaż energii, ilość odkupowanej energii i jej cenę.

  Budowa Farm PV

  Kompleksowa dostawa usług budowy farm PV, zapewniająca obsługę od początku do końca, dzięki czemu nasi klienci nie muszą zatrudniać innych firm. W skład usługi wchodzi między innymi: doradztwo inwestycyjne, ocena potencjału inwestycyjnego oraz lokalizacji, dokumentacja i pozyskanie niezbędnych zgód i wsparcie w doborze sposobu finansowania.

  Autoryzowany serwis paneli Solare Sunova

  Solare Energy jest jedynym autoryzowanym partnerem oraz punktem serwisowym dla paneli Solare Sunova. Dzięki temu gwarantujemy komponenty najwyższej jakości, gwarancję ich 100% wydajności i serwis dla naszych klientów.

  Dlaczego
  Solare Energy?


  • Indywidualny plan
  • Zadowoleni klienci
  • Farmy fotowoltaiczne
  • Gwarancja na lata
  • Bilans energii
  1:1

  Indywidualny plan bilansowania 1:1 i odkup 100% energii.

  10 000

  Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!

  1MW

  Mamy doświadczenie w budowaniu farm fotowoltaicznych do 1 MW

  30

  Nawet tyle lat gwarancji przysługuje produktywności paneli fotowoltaicznych .

  100%

  Sprzedawanej przez nas energii pochodzi z odnawialnych źródeł

  Co nas wyróżnia?

  W tworzonych instalacjach korzystamy ze sprawdzonych komponentów od światowych producentów. Zarówno konstrukcja, panele PV, ich produktywność oraz falowniki objęte są gwarancjami na wiele lat po zakończeniu montażu i uruchomieniu instalacji.

  Sprawdzone komponenty z gwarancją i dodatkowym ubezpieczeniem

  Jako jedyna spółka na rynku odpowiadamy za pełną obsługę energetyczną - od audytu technicznego, po montaż PV, ubezpieczenie, zgłoszenie dokumentacji w zakładzie energetycznym, pełen serwis i jako, że posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną, oferujemy również bilansowanie energii i odkup. Wszystkie te usługi świadczy tylko jeden wykonawca, dzięki czemu zyskujesz pełen komfort obsługi i gwarancję bezpieczeństwa.

  Wszystkie usługi energetyczne w jednym miejscu

  W swoim portfolio posiadamy farmy PV oraz realizacje instalacji o różnorodnej specyfice i wielkości. Inżynierzy Solare Energy w Dziale Projektowym czuwają nad projektem Twojej farmy PV w każdym aspekcie - fotowoltaicznym oraz elektrycznym. Poszerz swoje portfolio farm PV lub rozpocznij inwestowanie w energię przyszłości z Solare Energy.

  Doświadczenie w dużych instalacjach

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. energii pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany w 100% do Twoich potrzeb.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  ŚWIATOWY STANDARD W POLSKIM WYDANIU

  Panele Solare Sunova tworzone są przez międzynarodowego, doświadczonego producenta – Sunova Solar, które swoje rozwiązania dostarcza do ponad 30 krajów i współtworzył farmy PV o mocy nawet 8 MW.

  Masz pytanie?


  Nasza infolinia z chęcią Ci pomoże:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.