Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Podejmij współpracę, twórz rynek biznesu PV


  W Solare Energy wiemy, że sprawdzone rozwiązania to podstawa udanego biznesu i realnego zysku. Dołącz do nas, sprzedawaj unikatowe produkty i zarabiaj dzięki odnawialnym źródłom energii. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się dlaczego warto z nami pracować.

  Co oferujemy w ramach współpracy?

  Unikalna oferta na rynku energetycznym

  Nasz zespół inżynierów, handlowców oraz specjalistów ds. OZE czuwa nad atrakcyjnymi rozwiązaniami dla rynku energetycznego i pełną satysfakcją Klienta.

  Elastyczność i biznesowe podejście

  W ramach działalności Działu Współpracy z Agentami zapewniamy elastyczne podejście do oferty końcowej dla Klienta - ufamy doświadczeniu Agentów i wspieramy ich w osiąganiu najlepszych wyników sprzedażowych.

  Różnorodne modele współpracy i bonusów

  Oferujemy atrakcyjne warunki nie tylko naszym Klientom, ale też Partnerom Handlowym. Prowadzimy konkursy sprzedażowe i elastyczne modele współpracy, które przez jasne cele i zasadę ekwiwalentności celów pozwalają na skuteczne pozyskiwanie bonusów sprzedażowych niezależnie od sytuacji na rynku.

  Szybki przepływ informacji i dokumentacji

  W Solare Energy nie czekasz miesiącami na indywidualną wycenę, czy decyzję w sprawie oferty specjalnej. Nie wypełniasz też zbędnych dokumentów. Nasz zespół działa szybko, by Twój Klient na czas otrzymał ofertę, projekt czy wizualizację.

  Optymalny zestaw narzędzi sprzedażowych

  Wiemy, jak ważny jest odpowiedni dobór narzędzi sprzedażowych - prostych, ale skutecznych. Opracowaliśmy optimum wizualizacji, ofert i cenników. Dokładnie tyle, ile wspiera sprzedaż. Nie mniej, nie więcej.

  Pełna obsługa posprzedażowa

  Nasi Pracownicy z trzech oddziałów w Polsce dbają o pełną obsługę posprzedażową każdego Klienta, by budować długotrwałe relacje biznesowe.

  Dlaczego
  Solare Energy?


  • Stabilna spółka
  • Zadowoleni klienci
  • Doświadczenie
  • Zielona energia
  • Koncesja na obrót energią
  3 oddziały

  Nasi eksperci pracują w całej Polsce, tworząc m. in. Dział Projektowy czy Dział Koordynacji Montażu.

  10 000

  Aż tylu Klientów nam zaufało, a ich liczba ciągle rośnie!

  1 000

  Ponad 1 000 instalacji rocznie

  100%

  Sprzedajemy energię pochodzącą w 100% z odnawialnych źródeł.

  Posiadamy koncesję sprzedaży energii elektrycznej nr OEE/795/23764/W/DRE/2014/ŁG wydana przez Urząd Regulacji Energetyki.

  Chcesz zyskiwać WIĘCEJ dzięki sprzedaży całych systemów energetycznych?

  Napisz na adres@solare.pl i zapytaj o pełne warunki współpracy lub skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli na LinkedIn.