Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Pełen zysk dzięki
  zielonej energii


  Dzięki naszemu doświadczeniu w energii słonecznej potrafimy optymalizować koszty energii, a nasi Klienci nie martwią się o swoje bezpieczeństwo energetyczne. Sprawdź, co zyskasz na naszej ofercie.

  Nasza oferta sprzedaży energii elektrycznej


  Solare Energia – cena stała


  To nasz elementarny produkt – raz ustalamy cenę energii elektrycznej
  i jest ona stała przez cały okres trwania umowy, zgodnie z jej warunkami.

  Dzięki Cenie Stałej zyskujesz:
  ● stabilność i przewidywalność rozliczeń,
  ● niezależność od notowań giełdowych.

  Solare Energia
  – Rynek Dnia Następnego


  Oferta skierowana do Klientów, którzy cenią elastyczność w podejmowaniu decyzji i oczekują cen odzwierciedlających aktualną sytuację na rynku.

  Rozliczenia opierają się na kontraktach godzinowych Rynku Dnia Następnego dostępnych na Towarowej Giełdzie Energii.

  Analizy wskazują, że Rynek Dnia Następnego może w zależności od zużycia energii przynieść firmie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych oszczędności w jeden kwartał!

  Co nas wyróżnia?

  W ciągu zaledwie roku zrealizowaliśmy ponad 600 instalacji PV na terenie całej Polski, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom podjęliśmy się takich wyzwań, jak instalacje pionowe oraz najwyżej położona instalacja w Polsce.

  Zaufany partner

  Dzięki koncesji na obrót energią elektryczną i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości.

  Bezpieczeństwo energetyczne

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od samego przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. Energii pomogą Ci dobrać produkt najbardziej dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Jak wygląda droga do Dobrej Energii z Solare Energy?


  Faza przygotowawcza

  Na tym etapie dokonujemy audytu technicznego i pomagamy w doborze wielkości instalacji fotowoltaicznej. W następnych krokach zajmujemy się projektem i wyceną instalacji oraz przygotowaniem jej zgłoszenia.

  Instalacja PV

  Korzystając z komponentów pochodzących od czołowych światowych producentów, nasze ekipy monterskie zajmują się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych.

  Usługi dodatkowe

  W ramach unikatowego produktu Solare Synergy zajmujemy się również zgłoszeniem dokumentacji w zakładzie energetycznym, a ponadto udostępniamy panel Klienta online oraz e-monitoring instalacji.

  Masz pytania dotyczące wybranej oferty?


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami