Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Jedna umowa - spokój na lata


  Każdemu Wytwórcy oferujemy umowę PPA, dzięki której zyskuje pewność, że energia z instalacji znajdzie swoich odbiorców, a dzięki temu spełnione zostaną warunki finansowania instalacji. Nie wiesz, co możesz zyskać na PPA? Sprawdź!

  Skorzystaj z naszych rozwiązań!


  Power Purchase Agreement (PPA)


  Umowa PPA (Power Purchase Agreement) jest długoterminową umową dostawy energii elektrycznej, dzięki której zajmiemy się odkupem produkowanej przez Ciebie energii.
  Określa ona:
  ● warunki na jakich będzie się odbywała sprzedaż,
  energii,
  ● ilość odkupowanej energii,
  ● jej cenę,
  ● sposób księgowania.

  Twój gwarant finansowania OZE


  Umowa PPA jest warunkiem uzyskania niektórych dofinansowań, bez którego banki nie wesprą projektu instalacji czy farmy OZE. W Solare Energy wesprzemy cały proces uzyskania finansowania, a dzięki naszej koncesji na obrót energią zajmiemy się bilansowaniem Twojej energii elektrycznej.

  Umowa PPA to Twój pewny zysk oraz wsparcie rozwoju OZE w Polsce! Zapytaj nas o szczegóły.

  INSTALACJA TO NIE WSZYSTKO

  Naszym klientom oferujemy dodatkowo

  Wsparcie

  w realizacji inwestycji - od początku do końca

  Pomagamy przy załatwianiu wszelkich formalności, uzyskiwaniu dofinansowań oraz leasingu, podłączeniu do sieci OSD oraz dodatkowym ubezpieczeniu inwestycji.

  Pomoc

  w uzyskaniu finansowania na fotowoltaikę

  Pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności, w tym również - w uzyskaniu wsparcia finansowego na realizację instalacji PV.

  Prosument Solare

  Nasz zespół opracował nowe rozwiązanie, dzięki któremu Klienci bez zmian są rozliczani według systemu opustów. Dzięki temu dalej mogą korzystać z zalet bycia Prosumentem.

  Solare

  Bilansowanie

  Oferujemy odkup nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji fotowoltaicznej. Dzięki zastosowaniu naszych metod Solare Bilansowanie, instalacja o większej mocy może stać się źródłem dodatkowego dochodu.

  Sprawdzone komponenty

  Realizujemy instalacje, korzystając ze sprawdzonych modułów od światowego producenta. Gwarantujemy ich 100% wydajności i przez długie lata.

  Własny serwis i ekipy monterskie

  Korzystamy z usług sprawdzonych i doświadczonych zespołów, posiadamy również własne ekipy monterskie oraz serwis.

  Światowy standard
  w polskim wydaniu


  Panele Solare Sunova tworzone są przez międzynarodowego, doświadczonego producenta – Sunova Solar, które swoje rozwiązania dostarcza do ponad 30 krajów i współtworzył farmy PV o mocy nawet 8 MW.

  Gwarancja
  długotrwałej wydajności


  Potwierdzona jakość


  Sprawdź FAQ


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.