Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Efektywne rozwiązania dla Twojego biznesu!


  Dzięki naszemu doświadczeniu w energii słonecznej potrafimy optymalizować koszty energii, a nasi Klienci nie martwią się o swoje bezpieczeństwo energetyczne. Sprawdź, co zyskasz na naszej ofercie.

  Postaw na bezpieczeństwo energetyczne


  W Solare Energy rozumiemy, że koszty energii mogą mieć znaczący wpływ na budżet biznesu. Z tego względu proponujemy rozwiązania, dzięki którym możesz osiągnąć większą efektywność i zwiększenie oszczędności na energii elektrycznej.

  Jako spółka posiadająca koncesję na obrót energię elektryczną oferujemy sprzedaż zielonej energii w konkurencyjnych cenach oraz odkup nadwyżek energii wyprodukowanych przez instalacje naszych Klientów. Dzięki tak szerokiej gamie rozwiązań zapewniamy naszym Klientom stabilność i bezpieczeństwo energetyczne zawsze — niezależnie od sytuacji na rynku i zewnętrznych czynników.

   

  WYBIERZ SWÓJ SYSTEM ROZLICZEŃ


  Najniższa cena Rynek Dnia Następnego


  To elastyczne rozwiązanie, które niesie ze sobą realne oszczędności, dzięki dynamicznemu cennikowi dopasowanemu do potrzeb biznesu.

  Rynek Dnia Następnego pozwala aktywnie i bezpiecznie korzystać z zalet dynamicznych rozliczeń. W ramach tego produktu cena energii ustalana jest w oparciu o dane z kontraktów godzinowych Rynku Dnia Następnego Towarowej Giełdy Energii.

  W Solare Energy w każdym miesiącu nasz system dokona wyboru najtańszego z 3 produktów giełdowych: Fixing I, Fixing II oraz TGe24, według którego zostanie ustalona cena Twojej energii.

  Co zyskasz?
  Najkorzystniejszą cenę energii i elastyczność dopasowania sposobu rozliczeń.

  Zablokowanie stałej ceny kwartalnej


  W Solare Energy oferujemy możliwość zmiany sposobu rozliczeń energii elektrycznej w trakcie trwania umowy! Dzięki czemu jako Klient, możesz zablokować stałą cenę kwartalną.

  Decydując się na zablokowanie stałej ceny kwartalnej możesz precyzyjnie planować swoje koszty i elastycznie zmieniać sposób rozliczeń na najkorzystniejszy dla Ciebie! Twoja cena energii będzie wówczas niezmienna przez cały kwartał, dzięki formule SPOT + Stała Cena kwartalna.

  To nasz najprostszy produkt – oferujemy stale konkurencyjną cenę jednostkową, dopasowaną do warunków rynkowych.

  Co zyskasz?
  Stabilność i przewidywalność rozliczeń.

  DlACZEGO WARTO?

  Zakup energii od Solare Energy to :

  Bezpieczeństwo Energetyczne

  Dzięki koncesji na obrót energią elektryczną i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne i usługi najwyższej jakości.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Dbamy o Twój ekosystem energetyczny od samego przedstawienia oferty aż po podłączenie instalacji i bilansowanie. Nasi Eksperci ds. Energii pomogą Ci dobrać produkt najbardziej dopasowany do wymagań Twojego domu.

  Zaufany partner

  Działamy na rynku już ponad 10 lat, tworząc kompleksowe rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw.

  100% energii z odnawialnych źródeł

  Dostarczamy zieloną energię pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. Zyskujesz energetyczną stabilność, wspierając jednocześnie dobrostan planety.

  Sprawdź FAQ


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.