Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Postaw na nowoczesne rozwiązania!


  Nie tylko dostarczamy gotowe rozwiązania w postaci ładowarek, ale również zajmujemy się projektowaniem przyłączy oraz uzyskiwaniem niezbędnych pozwoleń, co sprawia, że jesteśmy kompleksowym partnerem w dziedzinie elektromobilności.

  Co nas wyróżnia?


  W swoim portfolio mamy najszybszą ładowarką elektryczną we Wrocławiu. Nieustannie rozwijamy nasze produkty, aby sprostać wyzwaniom rynku i odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Dlatego dostarczamy gotowe rozwiązania od ładowarek, po projektowanie przyłączy. Nasza rozbudowująca się oferta w zakresie elektromobilności pozwala na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do naładowania Twojego pojazdu, dzięki czemu każda podróż staje się bardziej efektywna.

   

  Oferta Solare Energy

  Solare Energy ma w swoim portfolio pierwszą tak szybką ładowarkę elektryczną we Wrocławiu. Nasza ładowarka, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności, pozwala na znaczne skrócenie czasu ładowania, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

  Superszybka ładowarka

  W Solare Energy nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Dlatego pracujemy nad rozszerzaniem naszego portfolio o nowe stacje superszybkich ładowarek elektrycznych, które planujemy uruchomić w kolejnych miastach. To kolejny krok w stronę zapewnienia łatwo dostępnych i zaawansowanych rozwiązań ładowania na terenie całej Polski. W trosce o komfort naszych Klientów pracujemy nad dołączeniem do aplikacji użytkowników stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

  Rozbudowywanie portfolio

  Ładowarki elektryczne Solare Energy zasila energia wyprodukowana przez instalacje fotowoltaiczne, co gwarantuje ekologiczne i efektywne ładowanie. Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, minimalizujemy ślad węglowy, jednocześnie zapewniając niezawodność energetyczną.

  Zasilane zieloną energią

  Masz pytania dotyczące wybranej oferty?


  Bardzo możliwe, że już na nie odpowiedzieliśmy. Wybierz temat, którego dotyczy Twoje pytanie, a odpowiedź możesz uzyskać już za chwilę:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.