Zainteresowała Cię oferta?
Zostaw numer – oddzwonimy


  Zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne


  Jesteśmy ekspertami w pełnym bilansowaniu energii wytworzonej w instalacji PV. Poznaj naszą ofertę i znajdź rozwiązanie dla siebie.

  Na czym polega usługa bilansowania?


  W ramach bilansowania energii elektrycznej wytworzonej w instalacji PV odkupujemy 100% energii, której Klient nie zużyje, płacąc Klientowi nawet aż 90% jej wartości rynkowej. W razie potrzeby zaopatrzamy również w energię, jeżeli jej produkcja w instalacji nie pokrywa zapotrzebowania.
  Dbamy o to, aby w każdym okresie rozliczeniowym wybierana była najkorzystniejsza cena energii na giełdzie, dając Klientowi możliwość korzystania z atrakcyjnych stawek.

   

  Odkup energii

  Jeśli pojawią się nadwyżki

  Odkupimy 100% nadwyżek energii na preferencyjnych zasadach, płacąc nawet 90% wartości rynkowej.

  Zaopatrzenie w energię

  W przypadku większego zapotrzebowania

  Zaopatrzymy Cię w energię jeśli produkcja w instalacji PV nie pokryje zapotrzebowania.

  Bezpieczeństwo energetyczne

  Zapewniamy ciągłość dostaw energii

  Posiadamy koncesję na obrót energią elektryczną, dzięki czemu możemy zapewnić Klientom stałe dostawy energii z odnawialnych źródeł w konkurencyjnej cenie.

  Źródło dochodu

  Instalacje fotowoltaiczne o większej mocy

  Nadwyżki energii wyprodukowane przez instalacje fotowoltaiczne dają Ci realne szanse zysku. W Solare Energy oferujemy Ci możliwość odkupu niezużytej energii po preferencyjnych stawkach.

  Umowa PPA

  Zostań partnerem w długoterminowym porozumieniu z Solare

  Po zawarciu umowy zbudujemy instalację PV na Twojej działce, bez względu na jej położenie, a całą wytworzoną energię przekierujemy do innych nieruchomości w Twojej sieci nawet jeśli znajdują się one w oddalonych od siebie województwach.

  Wirtualna elektrownia

  Zostań własnym dostawcą energii

  W ramach VPP oferujemy nowoczesne rozwiązanie łączące rozproszone źródła energii, takie jak elektrownie wiatrowe i farmy fotowoltaiczne, z rozproszonymi odbiorcami energii. Spraw, aby Twoje inwestycje wzajemnie się napędzały i ciesz się mniejszymi wydatkami oraz większą niezależnością energetyczną.

  Co nas wyróżnia?

  W tworzonych instalacjach korzystamy ze sprawdzonych komponentów od światowych producentów. Zarówno konstrukcja, panele PV, ich produktywność oraz falowniki objęte są gwarancjami na wiele lat po zakończeniu montażu i uruchomieniu instalacji.

  Sprawdzone komponenty z gwarancją i dodatkowym ubezpieczeniem

  Jako jedyna spółka na rynku odpowiadamy za pełną obsługę energetyczną - od audytu technicznego, po montaż PV, ubezpieczenie, zgłoszenie dokumentacji w zakładzie energetycznym, serwis i bilansowanie energii. Wszystkie usługi świadczy jeden wykonawca, dzięki czemu gwarantujemy pełen komfort obsługi i bezpieczeństwo.

  Wszystkie usługi energetyczne w jednym miejscu

  W swoim portfolio posiadamy realizacje instalacji o różnorodnej specyfice. Nasz zespół posiada doświadczenie w instalacjach małych (poniżej 50 kWp) i dużych (powyżej 50 kWp), budowaniu farm fotowoltaicznych o mocy 1 MW, jak również w tworzeniu realizacji dla diecezji i parafii. Instalacje na gruncie, dachu płaskim oraz skośnym nie stanowią dla nas wyzwania.

  Doświadczenie w różnorodnych instalacjach

  Nasi Eksperci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w spółkach energetycznych, chętnie pomogą Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany do specyfiki działalności Twojej firmy.

  Obsługa na najwyższym poziomie

  Masz pytanie?


  Nasza infolinia z chęcią Ci pomoże:

  Skontaktuj się z nami

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.